Вірі було п’ять років, коли неочікувано пішла з життя мама. Її до себе забрала бабуся, але через рік, коли тато знову одружився, дівчинку забрали назад в сім’ю і незабаром у них народилася спільна дитина. Бабуся не хотіла віддавати Віру назад, боялася, що мачуха буде її ображати, що вона буде їхній дитині замість няньки, але її ніхто не послухав

 

Моїй мамі Вірі було п’ять років, коли неочікувано пішла з життя її мама. Віру відвезли до бабусі, але через рік, коли тато знову одружився, Віру забрали назад в сім’ю і незабаром у них народилася ще одна дитина, мамин братик.

Бабуся не хотіла віддавати її назад, боялася, що мачуха буде її ображати, що вона буде дитині замість няньки, але її ніхто не послухав. Коли мама згадує про своє дитинство, то каже, що всяке було, але ніколи не говорить про свою мачуху погано і зараз вони нормально спілкуються, більше того, майже всі канікули я проводила у них.

У мене є рідна бабуся, батькова мама, але там я нелюба внучка, як і моя мама, яку бабуся чомусь не злюбила з першого дня. Бабуся і дідусь раділи успіхам і завжди чекали в гості інших онуків, дітей татової сестри. Я іноді їздила до них, тато наполягав, щоб я провідувала його батьків і ставилася до них з повагою, бачила, що вони не дуже-то і раді мені.

Тоді було дуже прикро, особливо, коли на той момент у них гостювали мої двоюрідні сестри. Я помічала, яке різне ставлення до мене і до них, телефонувала мамі, щоб дозволила виїхати звідти, за що вдома отримувала від батька.

– Значить, ти ведеш себе неправильно, раз вони тебе не люблять. – А що я там повинна була робити?

Зараз я заміжня і в мене в самої вже є маленька дитина, а моя двоюрідна сестра недавно розлучилася і ось від бабусі я почула: “Ось би Одарці такого чоловіка, як у тебе, і за що тобі таке щастя випало?”.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩