Я дізналася про його «романи» на стороні не дуже чесним способом, а потім сталося те, про що я і подумати не могла!

 

Я зустрічалася з хлопцем 5 років. Ми жили разом і будували спільне майбутнє. Останній рік відносин ми дуже багато лаялися через все (знаєте, той момент, коли відносини іноді доходять до цього). Ми практично розійшлися, один одного у всьому постійно дорікали.

Але ми прожили 5 років разом і нам обом було дуже важко, так як ми дуже сильно любили один одного.

В один день він вирішив розірвати відносини.

Сказати, що було боляче – не сказати нічого. Я не могла спочатку знайти нового житла, і ми жили разом. Ми дуже багато розмовляли: як налагодити відносини, як помиритися і зробити так, щоб нам знову стало добре разом, які помилки робили і т.д. Ми хотіли бути разом, тільки по-новому.

Потім я помітила, що він якийсь дивний прийшов додому. Дуже засмучений, плакав, не хотів зі мною розмовляти. У наступні кілька днів щось в мені було по-іншому, якесь передчуття.

Я в перший раз за 5 років плюнула на все, зібрала свою гордість і всі принципи в кулак і залізла в усі його особисті дані в мережі. Як я все життя знущалася над людьми, які так роблять! Як я завжди зверхньо говорила, що якщо немає довіри, то немає і відносин. Так красиво говорила, поки сама в цьому по вуха не застрягла. Ми завжди довіряли один одному, і вхід в його (як і в мої) соцмережі завжди був без пароля. Там я знайшла, що у нього були теплі почуття до однієї дівчини (нічого між ними ще не було), і що він цілувався з ще однією дівчиною-однокурсницею, і що він, виявляється, докладно розповідає про наші важкі відносини своїм не таким вже близьким подругам.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩