Через пару місяців мені стало відомо, що Ольга зустрічається з іншим хлопцем і вони збираються одружитися. Так бoляче мені ще ніколи не було.

 

Ольга стала моєю любов’ю з першого погляду. Але мені доводилося приховувати ніжні почуття. Адже вона ставилася до мене з байдужістю, а мене панічно лякала її відмова.

Була невелика надія, що пройде час, і Оля зверне свою увагу на мене, але вона танула з кожним днем. Улюблена вважала мене найкращим другом, зверталася за підтримкою у важкі моменти, але зближуватися зі мною не намагалася.

Через якийсь час я не витримав і зважився на визнання. Оля сумно подивилася на мене і сказала, що відноситься до мене з ніжністю, але може запропонувати тільки дружбу. Після я подібних розмов не заводив, а вона продовжувала вести себе, як і раніше, ніби нічого не сталося.

Читайте також:Мій син не готовий стати батьком, – рішуче сказала їй матір Назара. – Він молодий, ти все життя йому полaмаєш.

Через пару місяців мені стало відомо, що Ольга зустрічається з іншим хлопцем і вони збираються одружитися. Так бoляче мені ще ніколи не було. Моє сеpце буквально розривалося від туги і люті.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩