Андрій спокійно міг купити в магазині щось смачне тільки собі, з’їсти дома всі фрукти або останні солодощі. Мені довелося вчити його, що дома є діти і їм це теж потрібно. І у мене не вкладається в голові, як чоловік не розуміє таких елементарних речей. 30 років, а в голові тільки, як в іграшку на комп’ютері пограти і на дивані полежати

 


Чоловік мій в ранньому віці втратив батька, мама більше не вийшла заміж і виховувала його самотужки. Вона зараз сама визнає, що занадто тряслася над ним і шкодувала, часто вирішувала все за нього, тому він виріс лінивою і невпевненою у собі людиною.

Я теж в 20 років, коли ми познайомилися, не була господинею на всі руки, але з віком і появою дітей проти волі на тебе лягає і тягар відповідальності за них. Я втомилася тягнути все сама, весь побут на мені, якщо захворіли діти, то це мої проблеми, щось зламалося, я повинна полагодити або знайти того, хто це зробить. Якщо трапляється якась біда, то я переживаю це сама.

На п’ятий день після весілля у мене пішла з життя бабуся, дуже рідна і улюблена мені людина. Увечері цього ж дня мій Андрій поїхав на корпоратив, зі словами, що за все ж заплачено. Через рік сімейного життя я втратила дитятко. Це був дуже важкий для мене час, а чоловік в цей час виїхав на сесію. Для мене те, що сталося здавалося найгіршим в світі – перша вагітність, я боялася, що ніколи не зможу більше стати мамою. Андрій не приїхав з сесії навіть на вихідні, тому що це дорого. А мені так потрібна була його підтримка.

Зараз я розумію, що він був не готовий ні до сімейного життя, ні до появи дітей. Він їх ніби й любить, але іноді мені здається, що він любить тільки себе. Потрібно просити його пограти з дітьми, зводити нас кудись. Довелося вчити його, привозити дітям і мені щось з поїздок.

Раніше він спокійно міг купити в магазині щось смачне тільки собі, з’їсти дома всі фрукти або останні солодощі. Мені довелося вчити його, що дома є діти і їм це теж потрібно. І у мене не вкладається в голові, як Андрій не розуміє таких елементарних речей. 30 років, а в голові тільки, як в іграшку на комп’ютері пограти і на дивані полежати. Щоб він щось зробив, потрібно пів дня про це просити.

А я втомилася, не хочу нікого змушувати бути господарем, чоловіком, батьком. Хочеться хоч іноді побути слабкою і беззахисною, а я відчуваю себе жінкою, на якій все тримається.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩