Брат мого чоловіка, Степан – “великий бізнесмен”. Він відкрив свою будівельну фірму, а через деякий час пожалівся мамі, що не може приїжджати до солідних замовників на маршрутці, бо це погано впливає на ріст. Мама тут же придумала план. Вони у всіх де можна назичили грошей, а так, як у нас збережень не було, мій Василь взяв в кредит певну суму, щоб допомогти брату купити авто

 


Мене звати Настя і мені 31 рік. Заміжня вже 10 років. Ми любимо з Василем один одного, і у нас раніше була міцна сім’я. Ми мріяли про дитину. І ось у нас народилася довгоочікувана двійня. Начебто все добре і радіти треба, але затьмарили наше життя родичі чоловіка.

Брат Василя і його мама під тиском змусили його взяти кредит.

Справа в тому, що Степан “великий бізнесмен”. В один час він відкрив свою будівельну фірму. Ну це так голосно я назвала, але це не міняє суті. Мамі він пожалівся, що не може приїжджати до солідних замовників на маршрутці, бо це погано впливає на ріст. Мама тут же придумала план. Вони у всіх де можна назичили грошей, а так як у нас збережень не було, мій Василь взяв в кредит певну суму, щоб допомогти брату купити автомобіль.

Тепер вони ж в першу чергу віддають рідним та друзям, а ми ж рідня почекаємо – а нічого що це кредит? І його оплачувати кожного місяця потрібно плюс відсотки? В мене нема слів…

Я була проти такого кроку з самого початку, тому що знаючи цих людей, передбачала, що з цього всього вийде.

Нашим дочкам зараз 4 місяці. Я в декреті. Василь працює, але грошей на сім’ю не вистачає. Брат, для якого брали кредит, не платить, а його мама робить вигляд, що вона взагалі не при справах. Загалом, кредит платимо ми. І його родичі ніяк і нічим нам в цьому не допомагають.

На цьому тлі у нас погіршилися стосунки в родині. Я спочатку намагалася зрозуміти і підтримати Василя. Але він, відчуваючи свою провину перед нами, замкнувся в собі і віддалився від мене.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩