Теща образу проковтнула і вийшла з квартири. А на наступний день, повернувшись з роботи, Вадик виявив свої речі на сходовому майданчику, а в дверях нові замки. Через двері теща крикнула, що пішов би він туди сам. Сина і дружину він більше не побачить

 


У всіх і в усьому буває перший млинець грудкою. Так і у мого чоловіка це вже другий шлюб і друга дитина. Історію першого шлюбу я знаю з його слів і зі слів його друзів і батьків. Ну а фінальну частину я бачу своїми очима.

Вони познайомилися ще на першому курсі університету і довго зустрічалися. Коли ж мова зайшла про розставання з боку чоловіка – вона повідомила, що чекає дитину. Він зробив їй пропозицію, на гроші батьків вони зіграли весілля (розкішне, я бачила фотографії), з’їздили в турне на медовий місяць і повернулися в свою глибинку.

Жити б їм поживати, та добра наживати. Її батьки подарували їм квартиру, Вадим зробив там ремонт, і жили б вони собі потихеньку, але тут втрутилися її батьки. Маленьке уточнення: квартиру батьки купили в сусідньому під’їзді зі своєю. Тому щовечора, коли Вадик приходив з роботи – він незмінно знаходив на кухні тещу і тестя, що сидять з підібраними губами і черговою розповіддю про те, що він робить в житті не так.

Причому в третій особі, вони говорили це його дружині в ключі: ну як можна так вчинити. Для дружини батьки мали величезну вагу. Мама була для всіх незаперечним авторитетом, все робилося по її слову, не підлягало обговоренню. Єдина дочка була домашньою квіткою, яку ростили не для такого, як мій чоловік. А шлюб з ним – був своєрідним бунтом.

Вона народила чудового малюка. А батьки стали ще більше бути присутнім в їх житті. Тепер вони просто не йшли. Порад Вадику стало ще більше. Невдоволення ним вихлюпувалося через їхні краї. Дитині минуло 3 місяці. І так би і тривало, якби одного разу на зауваження тещі Вадик не крикнув: «Та йдіть ви під три чорти (насправді російський більш жорсткий варіант) зі своїм невдоволенням, мамо!».

Теща це проковтнула і вийшла з квартири. А на наступний день, повернувшись з роботи, Вадик виявив свої речі на сходовому майданчику, а в дверях нові замки. Через двері теща крикнула, що пішов би він туди сам. Сина і дружину він більше не побачить.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩