Я вийшла заміж і пішла працювати, і тут приходить повідомлення, що бабусі не стало. Весь спадок вона відписала мамі. А мама вирішила розпорядитися квартирою по-своєму – віддала житло моїй молодшій сестрі, а мені не дісталося нічого

 

Моя сестра молодша за мене на 5 років. Мама нас народила від різних чоловіків, тому і відносилася до нас по-різному. Мій батько кинув її ще до того, як я народилася, тому і до нього, і до мене у мами особливих почуттів не було.

А сестру мама народила від коханого чоловіка, який був одружений, і все одно він хороший. Можливо тому і ставлення до нас з сестрою були різні: я як Попелюшка завжди, а сестра як принцеса.

А ще у нас була бабуся, яка жила окремо – в шикарній двокімнатній квартирі з високими стелями. За радянських часів бабуся з дідусем займали великі пости їм і дали таку квартиру, причому в центрі нашого обласного міста.

На початку 90-х років я вийшла заміж за військового офіцера, і з ним поїхала в далекий гарнізон: треба ж йому було десь кар’єру будувати. Сестра мені тоді страшенно позаздрила – треба ж: за офіцера! У гарнізоні нам відразу дали квартиру, службову однокімнатну, але в майбутньому обіцяли двокімнатне житло.

Тільки облаштувалися, почали жити, я пішла працювати, як приходить повідомлення, що бабусі не стало. Весь спадок вона відписала мамі. Беру відпустку на тиждень, їду додому. Відправили бабусю в останню путь, стали сімейні справи розбирати, та мама мені і каже: «Ось ти, доню, щаслива: чоловік у тебе красень офіцер, квартира своя є, а сестрі тільки починати своє життя, нехай бабусина квартира їй залишиться, я на неї перепишу, не ображайся».

Мама обіцяла потім мені свою квартиру переписати, але це ж земля і небо! У нас околиця, а там центр! Тим більше мама молода ще була, їй навіть п’ятдесяти ще не виповнилося.

І я була права, бо забігаючи наперед, скажу, що мама потім вийшла заміж за не дуже порядного чоловіка, а коли її не стало, її квартира дісталася цьому чоловікові, мені і сестрі – нічого не перепало.

Але тоді мені було прикро за бабусину квартиру. Я можу розлучитися, бути з дитиною на руках, куди я піду? Та й квартира там у мене службова.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩