Вітчим маму на руках носить, хоча взяв її в 47 років з 4-ма дітьми!

Останнім часом мені часто доводиться слухати розмови щодо того, що розведеним жінкам у віці складно знову знайти собі чоловіка. Але сьогодні я хочу розповісти сьогодні про свою матір, яка вийшла заміж в 47 в той час, як у неї до того ж було четверо дітей.

Першу свою дитину, мене, моя мати народила в 34. Це було її вибором – народжувати пізно.

Тато ніколи не утруднявся ніякими турботами про дітей. Все лежало на плечах матері. А коли мені виповнилося 6 років, мама дізналася, що знову вагітна, на цей раз трійнею!

Лікарі народжувати не радили. Мамі було 40 років! Але моя героїня вирішила всіх здивувати і змогла! Незабаром вона народила трьох хлопчиків. Але тут вже без допомоги батька ніяк. А він став ухилятися від своїх обов’язків, від яких його в перший раз вберегли. Думав, це так і повинно було бути.

Якось він прийшов додому і сказав, що вирішив продати нашу двокімнатну квартиру, так як нас стало більше і потрібно купувати трикімнатну. Мама щаслива підписала документи, але через годину тато зник! Потім ми дізналися, що він давно завів собі коханку, і, будучи обтяженим турботами про дітей, знайшов собі розраду.

За стільки років ми не змогли добитися від нього виплати аліментів. Ми з матір’ю і братами зняли в однокімнатну квартиру. Маминих заощаджень вистачило на місяць. Далі потрібно було шукати роботу і так далі. Ви уявляєте, яким було важким наше життя.

У садку думали, що моя мама – бабуся цих трійнят. Адже і вік був чималим, і виглядала моя бідна мати втомленою після щоденних двох робочих місць.

Мій батько всіх нас просто викинув зі свого життя.

Багато радили моїй матері побудувати своє життя, але вона вже не могла вірити чоловікам. Якось в парку, коли ми вийшли з нею і з братами на прогулянку, до неї підійшов незнайомий чоловік.

– Хіба такий красивій жінці можна сумувати?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩