У ДВОРІ ЮЛЯ ПОБАЧИЛА КОЛЯСКУ, ЗАЛИШЕНУ З НЕМОВЛЯТКОМ. ПОРУЧ НІКОГО НЕ ВИЯВИЛОСЯ, ДІВЧИНА ВИРІШИЛА ДІЯТИ

 

Юля – дівчина домашня і здебільшого весь час проводить сидячи вдома. Не любить вона галасливих компаній і тусовок. А з появою у них з чоловіком дитини, так і зовсім домашні клопоти стали займати у неї практично весь час.

Матуся з Юлі, незважаючи на юний вік, вийшла дуже відповідальна. Кожен день дівчина ходить гуляти з малюком, адже дитині потрібне повітря і спілкування. Ліфт не працює, давно зламаний і щось його ніхто не поспішає ремонтувати.

“Втім, як завжди!” – нарікала дівчина.

Ну її і зрозуміти теж можна. Спробуй коляску потягатися з 7 поверху і назад. Чоловік на роботі, допомогти нікому. Все самій доводиться.

Якось раз Юля як завжди вийшла на прогулянку, а там коляска стоїть з дитиною. Поряд нікого немає. Юля отетеріла. Як це взагалі? Порозпитувала перехожих – ніхто не в курсі. Втім люди дивні якісь – відразу біжать, аби їх не попросили допомоги. Хоча напевно поспішають у справах, це Юлі зайнятися нічим в декреті. Ось вона і включила в себе охоронця порядку і через 10 хвилин все ж викликала поліцію.

Машина приїхала швидко. Поки складали протокол, у двір вибігла Лєна – мати малюка, така ж молода як і Юля. Вся схвильована і розпатлана. Вона схопила малюка з коляски і немов захищаючись пред’явила “в чому справа?”.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩