І ЧОЛОВІК, І ЖІНКА ЇХАЛИ ДОДОМУ, ЩОБ ПОГОВОРИТИ ПРО РОЗЛУЧЕННЯ, АЛЕ ТЕ, ЩО СТАЛОСЯ, ЗМУСИЛО ЇХ ОБОХ ПЕРЕДУМАТИ

 

Їхала додому до чоловіка і розуміла, що це кінець

Ця історія вразила всю мережу! Джерело

Коли річ, яка послужила вірою правдою багато років ламається, то недалекоглядні люди її викидають і купують нову, а мудрі люди намагаються полагодити.

Це правило стосується і людських відносин. Але найчастіше пари, замість того, щоб спробувати знайти причину поломки, починають все більше і більше доламують свої відносини, доводячи до повної непридатності.

І все закінчується погано, якщо не станеться якесь диво.

Мої добрі знайомі, чоловік і дружина, перебували на межі розриву. В який момент між ними пробігла тріщина – було незрозуміло. 20 років разом, виростили дочку-красуню, побудували будинок. Можна б жити та радіти, але щось не давало. Я вже думала – що нічого не допоможе – розлучаться.

Але через якийсь час зустрічаю знайому – бачу красива, засмагла, посміхається. Каже, що з чоловіком у них все налагодилося. А допомогло диво.

“Справа була навесні, – розповідає вона. – Дочка поїхала на травневі свята з компанією, а ми нічого не планували разом – просто дивитися один на одного не могли. Я взагалі хотіла поїхати до подруги на всі вихідні, а чоловік збирався на риболовлю.

І тут в останній робочий день перед вихідними, буквально за півгодини перед кінцем дня, мені від чоловіка приходить повідомлення в фейсбуці – “Терміново приїжджай після роботи додому, потрібно поговорити”. Ну, думаю, дочекалася – напевно, розлучення буде вимагати.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩