Р0ЗХ0ДИЛИСЯ ШУМН0, БАТЬКО ДІЛИВ ВЕДЕЛКИ, ЛОЖКИ І НАВІТЬ ЗАБРАВ ТЕЛЕВІЗОР З МОЄЇ КІМНАТИ. ОТЯМИВСЯ ЧЕРЕЗ 15 РОКІВ, КОЛИШНІЙ ЧОЛОВІК ВИРІШИВ ПОВЕРНУТИСЯ.

 

Мої батьки розлучилися, коли я вже вчилася в університеті. Батько зустрів нове кохання. Його пасія була трохи старша за мене. Спочатку від мами він йти не поспішав, його все і так влаштовувало. Але потім, з подачі його дами, їхні відносини розкрилися. Моя мама не стала терпіти зраду, подала на розлучення.

Розходилися шумно, батько ділив виделки, ложки і навіть забрав телевізор з моєї кімнати. Мама була повністю розчaвленa. То худла, то набирала вагу, постійно плaкaлa. Через 2 роки вона зустріла іншого чоловіка. Мій батько життям колишньої дружини не цікавився, та й моє життя його не дуже турбувало.

Коли у мене народилася дитина, він розповідав про це всім знайомим, а мені навіть повідомлення не написав з привітанням. З онуками він і зараз не бачиться і не спілкується.

Напевно, потрібно ще розповісти невелику передісторію. Мій батько займав непогану посаду, мав гідну зарплату. 80% доходу нашої сім’ї становив його заробіток. Мама більше часу приділяла господарству, до речі це було його бажання. Батько завжди поводився егоїстично, його примхи потрібно було виконувати негайно. На наші бажання він не зважав.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩