ЗНАЙШОВШИ НА ВУЛИЦІ КУПЮРУ, Я ЗРОБИЛА ТАК, ЯК МЕНЕ ВЧИЛА БАБУСЯ. ПІСЛЯ ЦЬОГО ГРОШІ ПОТЕКЛИ ДО МЕНЕ!

 

Хочу розповісти свою неймовірну історію про те, як змінилося моє життя після однієї невеличкої пригоди.

Підняти знайдені гроші – на щастя., – пише джерело.

Нещодавно ввечері, в противний дощ, я поверталася дуже втомленою з роботи, в сумних роздумах, де завтра взяти гроші на черговий платіж за ноутбук, узятий в кредит, адже зарплата буде тільки через 3 дні.

Знову доведеться з кредитки знімати. Ніяк я з цими фінансами не даю собі ради!

І тут бачу – прямо переді мною лежить купюра в 100 гривень, складена навпіл і перетягнута гумкою. Абсолютно нова і повністю суха, хоча кругом все було мокрим і брудним.

Спочатку хотіла пройти повз, а потім згадалися бабусині розповіді, як чинити з тим, що знайдено прямо під ногами.

Попри те, що говорять інші, мовляв, не можна піднімати гроші і колечка на дорозі, вона стверджувала, що їх обов’язково треба забирати, але слід дотримуватися деяких правил, щоб не нашкодити собі.

Монетки і купюри не треба ставити в свій гаманець, а просто в кишеню або сумку, принести додому, протерти вологою ганчіркою і покласти на стіл під скатертину, обов’язково портретом вгору (монетки – решкою) і нехай там собі лежать, гроші в будинок залучаючи. Їх не можна витрачати, навіть якщо є велика спокуса!

Колечка теж треба підняти, ні в якому разі не міряти на палець! Промити під проточною водою і надіти на шовковий шнур або недорогий ланцюжок і повісити на вікно або біля дверей. Цей ланцюжок замкне коло і всю стару енергетику кільця, а воно саме не буде випускати удачу і щастя з дому.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩