ДІВЧАТКА ЛЮБИЛИ БАБУСЮ ОДНАКОВО, АЛЕ В ЗАПОВІТІ БАБУСЯ ЗГАДАЛА ЛИШЕ ЮЛЮ. ЩО СПОНУКАЛО ЇЇ ТАК ВЧИНИТИ – ТЕПЕР УЖЕ НЕ ДІЗНАТИСЯ

Що спонукало маму так вчинити – тепер уже не дізнатися.

Нас з сестрою у батьків було двоє, Марія – старша від мене на 6 років. Вона і заміж першою вийшла, і першу внучку бабусі і дідусю подарувала – Юлечку. Джерело

Потім у сестри народилася друга дочка, а у мене – теж дві доньки. Батько все чекав онука, думав, раз сина немає, хоч онук буде. Та не вийшло.

Сім’я була дружна, жили всі в одному місті. Коли батьки постаріли, ми з сестрою однаково брали участь в їх житті – допомагали фінансово, в санаторії відправляли, часто приїжджали, не даючи нудьгувати, квартиру в порядку підтримували.

І онуки, всі четверо, теж постійно гостювали у бабусі і дідуся. Дівчата у нас дружні були, раділи, що у кожної стільки сестричок.

Батьки всіх онучок любили, але завжди виділяли Юлю – найпершу. Кілька років, поки не народилися інші внучки, дбали про неї одну. Якась вона особлива для них була, особливо для бабусі. І всі інші дівчата знали, що Юлька – улюблениця. Але це не дуже явно виявлялося, тому образ не було.

Потім помep батько, мама залишилася в 3-кімнатній квартирі одна. Ми приділяли їй підвищену увагу, моя старша дочка – Олеся, переїхала до бабусі жити. І щоб допомагати, і до навчання добиратися їй було від бабусиної квартири ближче. А взагалі, всі там часто гостювали, і на свята приїжджали, і на вихідні, і просто так, без приводу.

Коли з життя пішла мама, виявилося, що вона залишила заповіт. Нас це здивувало. Думали, що отримаємо з сестрою по половині квартири, як рівні спадкоємиці за законом. Тим більше, що у нас з мамою були теплі добрі стосунки, а вона ні разу ні в одній розмові про заповіт не згадувала.

Єдиною спадкоємицею квартири була призначення Юля, моя племінниця, перша і найулюбленіша онука. Що спонукало маму так вчинити – тепер уже не дізнатися.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩