Мій колишній однокурсник, який уже кілька років жив в Празі, запропонував мені переїхати до нього. Я погодилася – просто зібрала свої речі і взяла квиток на літак до нього. Навіть не залишила прощальної записки чоловікові. Тепер я хочу повернутися до чоловіка, але він подав на розлучення

Мене сміливо можна назвати тією жінкою, яка сама зіпсувала собі життя. У мене було все, а я проміняла своє злагоджене, чудове сімейне життя на примарне щастя.

З своїм чоловіком Михайлом я познайомилася ще в студентські роки. Одного разу я сиділа в кафе і пила сік, але тут до мене підійшов незнайомий хлопець і вручив букет красивих квітів. Сказав, що закохався в мене з першого погляду і хоче запропонувати мені разом прогулятися в парку. Я погодилася. Виявилося, що він був відмінним співрозмовником і міг підтримати розмову на будь-яку тему. Згодом зрозуміла, що відчуваю до нього почуття, і ми почали зустрічатися.

Він не переставав мене дивувати кожен день. Хлопець ідеально вгадував мій настрій. Тому він знав, коли слід мене запросити в театр, а коли покликати кататися на велосипедах. Вже незабаром ми офіційно оформили наші відносини.

У нас було невелике, але дуже гарне весілля. Михайло зробив все для того, щоб я почувала себе найщасливішою нареченою. Заробляв він достатньо для того, щоб ми жили добре, ні в чому собі не відмовляючи. Після весілля поїхали в романтичну подорож, яку я досі з радістю згадую.

Наступні три роки нашого спільного життя були просто чарівними. Я насолоджувалася кожним днем. Можна сказати, що я була по-справжньому щаслива.

Однак все хороше рано чи пізно закінчується. Ми захотіли дитину, але не зважаючи на всі наші старання, у нас нічого не виходило. Ця ситуація дала першу серйозну тріщину у наших відносинах.

Але на цьому неприємності не закінчилися. Мій чоловік серйозно захворів і потрапив в лікарню. Ситуація була настільки складною, що ніхто не міг дати гарантій, чи повернеться чоловік в майбутньому до нормального життя, чи зможе він самостійно ходити.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩