Тієї ночі дочkа сnала на дuвані. Зайшовшu вранці в кімнату, батько заkрuчав від nобаченого

 

У житті будь-якого батька колись настає переломний момент: його дочка починає зустрічатися з молодою людиною. Кожному батькові доводиться усвідомлювати, що він більше не є для своєї маленької дівчинки найкращим чоловіком на світі. Цей «якийсь хлопець» привносить в її життя нові погляди та інтереси, змінює думку на ситуацію. Змінює її життя назавжди. Розуміючи все це, багато батьків, розраховуючи на свою мудрість, бажаючи дочки лише кращого, часом вживають жорстких заходів, розбиваючи серце своїй дитині на довгі роки. Але цей тато п’ятнадцять років тому вирішив вчинити так, як підказувало йому серце:

“Одного разу, спустившись вранці по сходах, я побачив, як моя сімнадцятирічна дочка в солодкому півсні лежала на дивані з молодим чоловіком. Повинно бути, заснули після “тяжкої” ночі. Я тихо приготував сніданок, піднявся знову наверх і сказав моїй дружині, другої дочки і сина, щоб вони сильно не шуміли – молоді люди все ще сплять. Наш обідній стіл у вітальні стояв прямо навпроти дивану, який прихистив на ніч молоду парочку.

Ми спустилися всією сім’єю, сіли снідати, і я закричав: “МОЛОДИЙ ЧОЛОВІК!” Ніколи ще не бачив, щоб хтось із горизонтального положення так швидко переходив у вертикальне. “Сніданок готовий!” – сказав я так, як ніби ось-ось висмокчу душу з цього бідного хлопця. Я посунув йому стілець і посадив поруч з собою. “Сядь!” – відрізав я, змушуючи всю сім’ю зануритися в гробове мовчання.

Забавно згадувати, але тоді то відстань від дивана до столу стало цьому хлопцю найважчим у житті подоланням. Одягнувшись, вони з моєю дочкою з особою рубленого дерева сіли за стіл. Від цих закоханих так і віяло нервозністю. “Друже мій! Я хотів би задати Вам питання надзвичайної важливості. І Ви повинні на нього відповісти … Вам же краще … “- сказав я зі своїм грубим акцентом (так звучало більш страхітливо) вже майже тремтячими від страху молодій людині. “Чи любите Ви кішок?”

Хлопець виявився дуже милим і доброзичливим. Він явно не мав освіти, але дурним точно не був. Однак почуття, яке він навіював, здалося мені дуже дивним. Можливо, одиноким, відчайдушним або навіть злочинним … Дочка, тим не менш, переконала мене в його незвичайності. Тоді вона знала його вже майже місяць.

З тих пір він приходив до нас кожен день, але ніколи більше не залишався на ніч. Щоранку цей хлопець забирав мою дочку в школу на велосипеді, привозив її назад додому, контролював її домашні завдання, завжди був поруч, коли вона хворіла. Він дбав. Він весь час проводив з нею. Навіть коли моя дочка бісилася, у нього було ангельське терпіння.

Хлопець сказав, що у нього немає ні сім’ї, ні освіти, ні роботи. Але моя дочка його обожнювала. Я подумав, хто я такий? Чому я повинен заважати їй вчитися на власних помилках?

Минуло вісім місяців. Мій син дізнався, що хлопець його сестри був бездомним. Його тато вчинив самогубство. Мама, дорожня повія, померла через три тижні після його смерті. Хлопцеві тоді було п’ятнадцять … Усі минулі чотири роки йому доводилося якось виживати на вулиці. Підліток підробляв на будівельних роботах, ночував у парках, під мостом, у “друзів” … Коли моя дочка вперше зустріла його по дорозі зі школи, він прибирав сміття на вулицях.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩