Вже багато років ми з сестрою не можемо поговорити з бабусею про спадок, у неї є чимало майна, хочемо, щоб все дісталося нам. Ми її доглядаємо дуже давно, а в нас є ще тітка, її рідна донька, яка ні копійки до неї не доклалася і приходити не хоче. Я не знаю, що скажуть люди на це, і як нам далі з нею жити

 

Ми з моєю сестрою завжди дуже спокійні з людьми, але деколи в житті настає такий момент, коли говорити потрібно безпосередньо і не відкладаючи на потім. Такий етап настав і у нас, але ми не можемо зважитися чесно поговорити з нашою бабусею про спадщину. Це настільки тонка тема, особливо з людьми, які вже в роках. Більш того, ми ніколи з такими розмовами не стикалися. У дитинстві мені взагалі здавалося, що спадщина це щось таке, що переходить за замовчуванням дітям та онукам. Було відчуття, що про це не треба говорити, проте тільки зараз я розумію, що все не так просто.

Мені з сестрою здається, що бабуся подумає, ніби нам потрібні від неї тільки її гроші, а не вона сама. І хоча передумов для цього ніяких немає, тому як ми завжди підтримували з нею добрі стосунки. Адже вона стара людина і можливо починає думати про багато в своєму житті. А зараз прийдемо ми і почнемо обговорювати з нею те, що буде після того як вона піде. І що більш важливо, обговорювати що нам від неї залишиться.

Я намагалася радитися зі своїми подругами, але стикалася з такою проблемою тільки одна з них. І її досвід був негативний настільки, наскільки це тільки можна уявити. Після цієї розмови вона не спілкувалася зі своїм дідусем, аж до того дня, коли його не стало. Це страшно усвідомлювати, тому як в дитинстві ми і подумати не могли про те, що таке коли-небудь торкнеться нас.

На жаль, порадитися з батьками ми вже не можемо, але ось наша тітка каже, що не варто боятися таких розмов. Вона робить акцент на те, що бабусі зараз стільки років, як три моїх життя і тому краще за мене розуміє, як все повинно бути. І я можу з нею в цьому погодитися, тому що це як з дітьми. Якби мені зараз почала говорити неправду десятирічна дитина, то я б це відразу зрозуміла і відреагувала. Ось наші відносини з бабусею вони приблизно такі ж. У теорії вона ж нічого не повинна відчути в цьому образливого, адже вона мудріша за мене.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩