Одного разу я побачила, що у бабусі протікає дах. Зрозумівши, що я сама не впораюся з цією проблемою, я зателефонувала своєму братові. Я була впевнена, що він не відмовить в допомозі нашій улюбленій бабусі. Адже ми заробляємо значно більше, ніж наші батьки-пенсіонери. Максим і справді не відмовив, але сказав, що зараз всі гроші він вклав в якийсь бізнес, тому запропонував мені все зробити за свої гроші, а він потім, мовляв, віддасть. Я так і зробила, навіть взяла кредит для цього. Але обіцяних грошей Максима я так і не побачила

 

Я все життя прожила в місті, але щороку все літо на канікулах я була у бабусі в селі. Туди приїжджав і мій двоюрідний брат із столиці. В дитинстві нам разом було дуже весело. Але потім Максим почав дорослішати і все рідше з’являтися в селі.

Я ж і далі продовжувала приїжджати до улюбленої бабусі. А коли закінчила навчання і влаштувалася на роботу, я вважала своїм обов’язком допомагати їй. То продуктів привезу, то косметичний ремонт зроблю.

А одного разу я побачила, що у бабусі протікає дах. Зрозумівши, що я сама не впораюся з цією проблемою, я зателефонувала своєму братові. Максим вже теж працював, і, як я зрозуміла, заробляв непогані гроші. Я була впевнена, що він не відмовить в допомозі нашій улюбленій бабусі. Адже ми заробляємо значно більше, ніж наші батьки-пенсіонери, тому я вважала це нашим обов’язком.

Максим і справді не відмовив, але сказав, що зараз всі гроші він вклав в якийсь бізнес, тому запропонував мені все зробити за свої гроші, а він потім, мовляв, віддасть.

Я так і зробила, навіть взяла кредит для цього. Але обіцяних грошей Максима я так і не побачила. Ну нічого, я справилася сама, зате бабуся буде нормально зимувати.

У моїй бабусі було двоє дітей. Старша дочка – моя мама і молодший син, у якого є син, мій брат Максим. Бабуся прожила довге і важке життя. Вона хотіла залишити спадок порівну дочці і сину і я вважаю, що це було б справедливо. Але в справу втрутився мій двоюрідний брат.

Максиму закортіло мати приватну власність в селі. Будинок у бабусі був не вельми, але в нашому селі, яке знаходиться недалеко від обласного центру, дуже дорога земля.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩