У мене пропало все з шафи, лаки, блискітки, кисті, пилки і всякі штуки для нігтів. Навіть моя лампа гібридна пропала. Я сиджу, думаю, хто міг взяти. Чоловік не міг. Я теж. Злодії виключаються. Залишається тільки свекруха

 


Я люблю робити все собі сама в плані волосся і нігтів. Я не люблю ходити по салонах і перукарнях, тим більше я сама перукар, просто вже давно не працюю за цією професією. Але душа моя постійно вимагає змін і творчості. Тому стрижуся і фарбуюся я сама. Так само і з нігтями. Роблю сама собі манікюр і покриття гель лаком.

Мені дуже подобається сам процес. Комусь іншому робити зовсім не те, а ось зробити собі в задоволення. Уже три роки, як я це роблю. За цей час у мене накопичилося багато флаконів з лаками і багато всяких штук для дизайну. Я просто не встигаю все використовувати. Моя свекруха багато разів просила мене, що б я робила манікюр їй. Я відразу відмовляю завжди.

Одного разу, я так зі стрижкою погодилася і потім кілька років її і стригла і фарбувала, в будь-який зручний для неї час. Природно все безкоштовно, включаючи те, що фарбу вона брала мою. А потім вона і своїх подруг до мене почала водити і їхніх чоловіків і їх дітей. І всім треба було якісно і безкоштовно. Загалом, я прикрила лавочку. До слова, жоден з тих, хто до мене ходив, жодного разу навіть цукерку не подаровав. Але продовжували наполегливо ходити на «безкоштовне» обслуговування.

Я свою свекруху знаю. Так я її все-таки рідко бачу, вона живе в іншому місті, а так вона буде приїжджати до мене раз в 2 тижні, з ночівлею, на покриття нігтів. А потім і подружки її підтягнуться. Не хочу, в загальному. Я взагалі не хочу, комусь нігті робити, це ж я просто кілька годин свого часу просто так буду втрачати.

Так от, я робила ремонт, руки постійно були то в воді, то в будматеріалах, мені було не до нігтів. Я і не заглядала в свою шафку з лаками. А тут сьогодні весь день думала, нарешті, я можу ввечері зробити красу на нігтях.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩