Під час підготовки до весілля, у всій цій метушні, з’ясувалося, що батько нареченої неймовірний жмот. Його боялися і дружина, і донька. Заявив, що виділить по 200 гривень на кожного запрошеного з їх боку гостя і на цьому все

 


Потрапила я до лікарні. По сусідству зі мною лежала жінка (назву її сусідка). Їй було сімдесят з лишком років (точно не пам’ятаю). Дуже приємна, товариська. Ми багато розмовляли. Розповідали одна одній про себе, про сім’ї. І у нас якось зайшла розмова про свекрух і невістки. І ось, що вона повідала про себе.

Сама вона свекруха. У неї один син. Вона розповіла, що коли син привів у дім наречену, дівчина їй відразу ж сподобалася. З непоганої, звичайної сім’ї. Сама по собі симпатична, ввічлива. Загалом зустрічалися вони з сином якийсь час, потім вирішили одружитися. І під час підготовки до весілля, у всій цій метушні, з’ясувалося, що батько дівчини неймовірний жмот і не тільки. Його боялися і дружина, і донька.

Коли батько дівчини дізнався про весілля, він заявив, що виділить по 200 гривень на кожного запрошеного з їх боку гостя і на цьому все. Сукню, туфлі і букет купили дівчині батьки нареченого. Велика частка вкладень у весілля була теж з боку нареченого.

Сусідка на той момент жили сім’єю в центрі міста, у великій трикімнатній квартирі. Дівчина теж жила з батьками. Загалом ні в того, ні в іншого свого кута не було. І щоб у молодих був свій кут, батьки нареченого вирішили продати свою квартиру. Вони продали свою трійку, купили собі невелику двушку в спальному районі, а синові з молодою дружиною однушку, в розрахунку на те, що це буде як стартовий капітал до розширення.

Згодом все так і сталося. Коли молоді чекали поповнення, то продали однокімнатну квартиру і взяли двокімнатну в іпотеку. Невістка перестала спілкуватися з батьком, тільки з матір’ю підтримувала стосунки. З сусідкою у них теж відносини чудові. Жінка казала, що бувало таке, що і невістка була незадоволена свекрухою, але вони завжди домовлялися.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩