Весілля у сестри минуло не так вже й гладко. «Так поспішаєш мужика захомутать, що на рідну дитину плювати!» – заявили родичі, дізнавшись, що син нареченої зараз у лікарні з тіткою

 


Перший шлюб у сестри не вдався: після народження сина її колишній чоловік уявив себе великим годувальником, почав вимагати чеки на все і здачу до копійки. Декретними теж розпоряджався він, забравши у моєї сестри її картку. Вистачило не надовго.

Потім, взявши піврічного сина, вона повернулася до мами і подала на розлучення. Аліменти «добувач» платить зі скрипом, і то мінімальну суму. Спілкуватися з сином не хоче, ось уже чотири роки ні слуху, ні духу. Ліза не сильно горювала: так, помилилася, іноді таке трапляється.

У два роки племінник пішов у садок, а Ліза вийшла на роботу. По дорозі з роботи вона і познайомилася зі Стасом: він від душі облив її з калюжі брудною водою на своєму авто. Зупинився, запропонував допомогу: довіз сестру до будинку і наполіг на тому, щоб пальто здати в хімчистку. За його рахунок.

У хімчистку вони їздили разом, пальто забрали – теж удвох. Закрутилося у них, в загальному. Як потім Стас розповів: побачивши мою сестру, він не придумав нічого кращого і вирішив познайомитися саме таким безглуздим способом. Про наявність дитини Стас був в курсі, його це не збентежило. Навпаки, він всіляко домагався розташування майбутнього пасинка: возив кататися на поні, по зоопаркам і циркам, тоннами приносив книги, конструктори і фломастери.

Коли Денису виповнилося 3 роки, Ліза з ним переїхали до Стасу. Ліза два рази відмовлялася вийти заміж за Стаса, пам’ятаючи про невдалий досвід. Освідчуючись втретє на річницю спільного життя, Стас попередив, що це буде останній раз. Ліза взяла обручку і вони подали заяву в РАЦС.

Я допомагала сестрі готуватися до весілля: сукня там, зал прикрасити, машину замовити, страви для бенкету вибрати. Все йшло нормально. Сім’я нареченого теж активно намагалася допомогти, зокрема – фінансами.

За тиждень до одруження Денис захворів, Ліза лягла з ним у лікарню. Діагноз: обструктивний бронхіт. Лікували племінниками інгаляціями і антибіотиками. Стало зрозуміло: переносити весілля чи ні? Ресторан передоплату повертати відмовився: сказали, раніше треба було, та й в договорі це було прописано. Гості запрошені, машини оплачені. А відкладати торжество – ще кілька місяців чекати і втратити відчутну купку грошей.

Мама в лікарню до онука лягти відмовилася з питанням: – Як я можу весілля дочки пропустити?

Залишати сина з найнятою нянею – проти була сама Ліза: – Я вже краще одруження перенесу, ніж сина зі сторонньою людиною залишу! Запропонувала свою кандидатуру, сестра погодилася. Я взяла вихідний на п’ятницю і в четвер увечері приїхала в лікарню. Там я розраховувала залишитися до ранку неділі, в понеділок на роботу треба було. Сестра ревіла і мені дякувала. Обіцяла, що як штик буде в лікарні в призначений час.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩