Які продукти не можна їсти натщесерце і які можна: цей список потрібно запам’ятати

 

Є багато неправильних уявлень про сніданок. Але ж він – найважливіша їжа дня. Дуже хочеться з’їсти на сніданок стиглий банан, йогурт і запити все це апельсиновим соком! Але це далеко не кращий вибір.

Сніданок – перший прийом їжі в день, а це значить, що ми їмо натщесере. Деякі продукти дуже корисні, але не все можна їсти на порожній шлунок. Читайте далі, і ви дізнаєтеся які продукти не можна їсти натщесерце і які можна.

Спочатку розповімо про продукти, які небажано їсти натщесерце

Йогурт і інші ферментовані молочні продукти

Якщо ви їсте йогурт натщесерце, то в шлунку утворюється соляна кислота, яка вбиває молочнокислі бактерії і завдає шкоди бактеріальній системі. Вживання на сніданок таких продуктів приносить мало користі для організму.

Груші

Груба клітковина, яка міститься в грушах, може дратувати тонку слизову оболонку шлунка.

Помідори

У помідорах міститься велика кількість дубильної кислоти, яка може підвищити кислотність в шлунку. Іноді це може навіть призвести до виразки шлунка.

Огірки та інші зелені овочі

Сирі овочі – багате джерело амінокислот. Однак вони можуть викликати печію, метеоризм і біль в животі, особливо, якщо їх вживати натщесерце.

Банани

Якщо їсти банани на порожній шлунок, це призводить до різкого збільшення кількості магнію в крові, що шкідливо для серця.

Холодні газовані напої

Вживання газованої води вранці може пошкодити слизову оболонку і погіршити кровопостачання шлунка. В результаті їжа буде перетравлюватися повільніше.

Прянощі можуть викликати пошкодження і подразнення слизової оболонки шлунка і збільшити вироблення кислоти. Це провокує багато захворювань травної системи.

Цитрусові

Цитрусові багаті фруктовими кислотами. Якщо їх їсти натщесерце, це може викликати печію. Крім того, підвищується ризик виникнення гастриту або навіть виразки.

Солодощі

Цукор підвищує рівень інсуліну, що, в свою чергу, значно збільшує навантаження на підшлункову залозу, яка тільки що «прокинулася». Це може привести до діабету.

А ось з чого краще починати день:
Вівсянка

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩