Чоловік раз в тиждень їхав в ліс. Дружина з сестрою вирішили простежити. Потім довго не могли в себе прийти

 

Цю історію мені розповіли мої батьки. Зразкова сім’я. Чоловік не п’є, не курить, зарплату додому носить. Майстер на всі руки. А у Лариски характер не дуже, важкувато їй було з людьми, а Петро прийняв її «таку як є». Спокійний був завжди, хоча працював на нервовій роботі. Жодного разу навіть голосу не підняв!

І була у нього одна дивна особливість. Щонеділі він кудись виїжджав на пару годин. Лариска вже думала: а чи не коханка там у нього є? Куди ж він так періодично виїжджає. І вирішила вона простежити за ним за допомогою сестри і її машини.

Час 14 годин, Петро стоїть на зупинці і чекає автобус, який йде за місто. Автобус під’їжджає він сідає і їде. Лариска з сестрою їдуть за автобусом. Кінцева зупинка, і Петро йде в бік лісу. Дуже акуратно вони йдуть за ним. Він по стежці, а вони через кущі пробираються. Через пару кілометрів Петро озирнувся і як давай кричати! Так так кричав, що навіть спокійні дятли переставали стукати своїм дзьобом …

Він кричав просто: «АААААААААА». І більше нічого. Злякалася сестра, а Лариска то ще більше – адже скоро він приїде додому, і їй же з ним ще жити. Швиденько виїхавши звідти, Лариса знехотя пішла додому.

Приїхав Петро з 3-ма тюльпанами, чмокнув в щічку дружину і запитав:

– А вечеря ще не готова? Не починай, відпочивай. Я сам хочу зготувати.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩