Чоловік завжди їздив відпочивати без дружини … Вона провчила і його і свекруху, яка купувала путівки …

У мене була хороша сім’я, чоловік, двоє прекрасних дітей, хороший будинок, хороша робота, всім здавалося, що у мене все чудово. Але ніхто не знав, скільки ночей я плакала, скільки принижень мені доводилося терпіти від свого чоловіка і свекрухи…

Щовесни мій чоловік їздить відпочивати за путівкою один, без мене і дітей, це свекруха купує йому путівку. Коли я сказала їй, що її хлопчик уже має сім’ю, і їздити відпочивати потрібно всією сім’єю, то вона мені сказала, що це її рішення, її гроші, і її хлопчик повинен відпочивати від дружини, від дітей і міняти вона нічого не буде з- ревнощі дружини.

Щороку мій чоловік їздить сам відпочивати, а я їду відпочивати до мами в село. Одного разу я побачила, що чоловік виставив фото в обнімку з якою жінкою, і я зрозуміла, що чоловік мені на курорті зраджує і пора, змінювати ставлення до життя, інакше, я так і буду сидіти і плакати ночами.

Діти були в таборі, а мама, бачачи, що мій чоловік щороку, їздить по курортам, продала корову і купила мені путівку на курорт. Коли чоловік дізнався, що я відпочиваю на курорті, він був в сказі, а я вирішила його провчити і сказала:

«КОХАНИЙ, МЕНІ ПОТРІБНО ВІДПОЧИВАТИ ВІД СІМ’Ї, ВІД ТЕБЕ, ВІД ДІТЕЙ, Я ТОБІ НЕ ЗАВАЖАЮ ВІДПОЧИВАТИ, А ТИ НЕ ЗАВАЖАЙ МЕНІ».

Почала викладати свої фото з іншими чоловіками, я ні разу не зрадила чоловікові. Ви, собі не уявляєте, що тут почалося, моя свекруха, почала мені телефонувати, що так не чинять порядні дружини, що я повинна берегти честь сім’ї і все в такому дусі, я ПОВИННА.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩