91% господинь не знає, що у мікрохвильовці можна зварити овочі чи посмажити чипси!

 

Мікрохвильові печі вже давно стали незамінними на наших кухнях. Вони роблять приготування їжі швидким і комфортним. В один момент мікрохвильовка може розморозити, підігріти, а якщо потрібно, приготувати смачну їжу.

Людська фантазія безмежна. Люди почали застосовувати даний прилад для рішення багатьох побутових завдань. Ми зібрали для вас корисні рекомендації по використанню даного девайса.

На що здатна мікрохвильова піч
Пишна пінка

Хочете смачної, фірмової кави? Не проблема. Мікрохвильовка допоможе в цьому. У невелику ємність з кришкою налийте невелику кількість молока. Струсіть, як в шейкері. На 30 секунд поставте ємність в мікрохвильову піч. Ви будете здивовані, яка пишна пінка там утворилася. Потім викладіть її на чашку з кавою.

Очищення часнику

Поставте тумблер потужності на максимум. Головку часнику покладіть всередину і включіть девайс на 15 секунд. Лушпиння легко відокремиться від зубків і ви декількома рухами почистите часник.

Приготування картопляних чипсів

Візьміть тарілку, застеліть пергаментним папером. На нього викладіть нарізану невеликими слайсами картоплю. Посоліть і приправте за смаком. Запікайте протягом 3 хвилин. Потім переверніть слайси і продовжуйте запікати на максимальній потужності ще 3 хвилини.

Очистити фрукти і овочі від шкірки

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩