Після розлучення чоловік сам виховував дочку, не здогадуючись, що вона йому не рідна

 

Батько-одинак ​​Гао з Китаю жив тільки заради своєї дочки. Йому було дуже шкода, що дівчинка росте без матері. Свою дружину він не міг пробачити за зраду, адже вона кинула родину заради іншого чоловіка. Тоді Гао ще не знав, що це не єдина підлість з боку коханої.

Історія кохання

У 2012 році Гао зі своєї рідної провінції відправився на заробітки в місто. Там він влаштувався кухарем у ресторан. На роботі чоловік познайомився з симпатичною дівчиною. Це було кохання з першого погляду. Роман закрутився настільки стрімко, що рівно через дев’ять місяців на світ з’явилася спільна донька.

За іронією долі Гао і його кохана були родом з однієї провінції. Обидва прийняли рішення після народження дитини відправитися назад додому. Сказано зроблено. У рідній провінції вони стали жити разом однією сім’єю.

Все було добре, але до пори до часу. Через три роки подружнього життя характер коханої Гао сильно змінився. Жінка стала нервовою, дратівливою, проявляла по відношенню до Гао і доньки необгрунтовану агресію.

Чоловік не знаходив собі місця і все розмірковував, що могло стати причиною трансформації обраниці. Одного разу він прямо поцікавився, що її не влаштовує. Можливо, сталося щось, про що він не знає?

Жінка розлютилася ще більше. Вона заявила, що їй набридло жити на ці копійки в глушині і перетворюватися в типову домогосподарку. Аргументувала свою точку зору вона тим, що ще молода, що їй хочеться пожити нормальним життям, якось реалізуватися.

В кінці свого експресивного монологу жінка заявила, що їде в місто. Як не намагався напоумити Гао свою дружину, у нього нічого не вийшло – кохана зібрала валізу і поїхала геть.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩