Як примусити свекруху любити нашу донечку? Свого онука від колишньої невістки вона обожнює, все – йому. Він найкращий. Вона розповідає про нього всім друзям, сусідам і родичам. Задаровує подарунками. А наша дочка для неї ніхто. Коли я народила, свекруха прислала мені смс в пологовий будинок з привітаннями, а через тиждень після виписки через далеких родичів передала подарунок внучці – упаковку памперсів. У три місяці вона все-таки приїхала до нас в гості. Ні, ми живемо не в різних містах, а всього в чотирьох кілометрах один від одного!

 

Як примусити свекруху любити нашу донечку? Свого онука від колишньої невістки вона обожнює, все – йому. Він найкращий. Вона розповідає про нього всім друзям, сусідам і родичам. Задаровує подарунками. А наша дочка для неї ніхто. Коли я народила, свекруха прислала мені смс в пологовий будинок з привітаннями, а через тиждень після виписки через далеких родичів передала подарунок внучці – упаковку памперсів…

Я вийшла заміж за давно розведеного чоловіка. У нього від першого шлюбу залишився син. Свекруха ту дитину дуже любить. Йому можна все. Він найкращий. Вона розповідає про нього всім друзям, сусідам і родичам. Задаровує подарунками. Хлопчику зараз 12 років.

Навесні у нас з чоловіком народилася дочка. Бажана і запланована (з колишньою дружиною у нього був шлюб через неплановану дитинку). Їй було на той момент 18 років, а йому – 19.

Коли я народила, свекруха прислала мені смс в пологовий будинок з привітаннями і замовкла, хоча я їй відповіла, подякувала. Через тиждень після виписки свекруха через далеких родичів передала подарунок внучці – упаковку памперсів.

Я подякувала, запросила в гості. Тиша. Коли малій було 1,5 місяці, ми з чоловіком самі, без запрошення, поїхали до свекрухи показати внучку. Вона байдуже глянула, і перевела розмову на погану поведінку сина чоловіка від першого шлюбу.

У три місяці вона все-таки приїхала до нас в гості. Ні, ми живемо не в різних містах, а всього в чотирьох кілометрах один від одного! Вона знову байдуже подивилася на внучку, розповіла, що син колишньої дружини став вести себе краще і поїхала. Навіщо було приїжджати? Не зрозуміло!

Зараз дочці 8 місяців. Бабуся більше не з’являлася. Два рази дзвонила за цей час з розповідями про онука від колишньої невістки. Про нашу доньці навіть не питала!

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩