Як примусити свекруху любити нашу донечку? Свого онука від колишньої невістки вона обожнює, все – йому. Він найкращий. Вона розповідає про нього всім друзям, сусідам і родичам. Задаровує подарунками. А наша дочка для неї ніхто. Коли я народила, свекруха прислала мені смс в пологовий будинок з привітаннями, а через тиждень після виписки через далеких родичів передала подарунок внучці – упаковку памперсів. У три місяці вона все-таки приїхала до нас в гості. Ні, ми живемо не в різних містах, а всього в чотирьох кілометрах один від одного!

В чому проблема? Дочка скоро підросте, ще півроку і треба буде розповідати про родинні зв’язки – бабусів й дідусів. З огляду на таку участь свекрухи в житті дитини, чи варто розповідати дочці взагалі про таку бабусю чи ні?

Чоловік каже: «Роби, як знаєш». Він сказав, що його мати завжди була своєрідною жінкою і йому за великим рахунком байдуже, чи буде донька знати таку бабусю. ну а мені так – тим паче. Я так для себе вирішила: якщо вона почне нарешті виконувати роль справжньої бабусі, тоді я розповім донечці про неї. В іншому випадку – навіщо?

Автор: Вікторія

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!


Джерело

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩