Мені 45 років, з дружиною разом 7 років. Останнім часом у нас настала справжня криза в стосунках. Я сам винен, визнаю. В основному, все через мене, через моє неправильне поводження щодо дружини, гулянки, на які я хожу без неї. А недавно я принизив і образив її у присутності моїх дітей від двох попередніх шлюбів. Не знаю, як загладити свою провину і зберегти сім’ю? Адже я люблю її і не хочу розлучатися, хочу з Ганною мати спільну дитинку!

 

Мені 45 років, з дружиною разом 7 років. Останнім часом у нас настала справжня криза в стосунках.

Причин багато, але, в основному, все через мене. Через моє неправильне поводження щодо дружини, гулянки, на які я хожу без неї.

Ми з дружиною Ганною намагалися зберегти шлюб щосили. Нещодавно сіли за стіл переговорів, хотіли зрозуміти, чим нам можна допомогти. Начебто все починало налагоджуватися і ось тут – така ситуація.

Зустрілися з моїми дітьми  від попередніх шлюбів на вихідні (у мене раніше два шлюби були). Я випив зайвого, і на емоціях почав говорити, яка нехороша у мене Аня. Став, грубо кажучи, виносити  брудну білизну з хати.

Аня спочатку начебто намагалася згладити сказане мною, але алкоголь зробив свою справу і я вже прилюдно, при дітях, “поливав” Аню. Сказав, щоб вона «йшла» зрозуміло куди, і грубо з нею говорив. Вона попередила, що піде, я сказав «Вали, куди хочеш». Діти мої чули і насміхалися нишком. В результаті дружина викликала таксі і спитала: «Ти їдеш додому, вже пізно? Я у відповідь став говорити нісенітниці, вона заплакала і швидко сама поїхала на таксі додому. Через півгодини я приїхав додому сам.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩