Тест на УВАЖНІСТЬ. Чи зможете ви помітuтu різницю?

 

Всі люблять проходити різноманітні тести на IQ або уважність, адже так приємно усвідомлювати, що ти розумніший, ніж оточуючі. А ще приємніше, якщо можна похвалитися своїми досягненнями перед друзями.

Але якщо тести на IQ часто складні, нудні і займають досить багато часу, то тести на уважність саме те, щоб провести дозвілля, оцінюючи свої здібності або змагаючись з друзями. А ми можемо не тільки запропонувати тобі виклик, але і познайомити з деякими творами мистецтва.

Френк Холл, «У каміна», 1878 рік

Чудова картина від англійського художника, який відомий своїми гостросоціальними темами. Судячи з усього, дівчина не в найкращому настрої. А може просто занурена в свої думки і споглядання полум’я. У будь-якому випадку, з цієї картини теж дещо пропало, але що?

Гаразд, визнаємо, це було набагато легше. Йдемо далі?

Чарльз Джозеф Грипс, «Посудомийка», 1866 рік

Картина пензля голландського художника, який дуже вже любив побутові мотиви. Ось і ця служниця так зайнята своєю справою, що навіть не помітила пропажі. А ви помітили?

Головне – увага до деталей і до своїх речей.

Вільям Уітакер, 1943 рік

А ось більш сучасний представник реалізму надавав перевагу малюваню дівчат, в основному напівоголених. Але і ця панянка так захоплена собою, що теж не помічає зникнення. Допоможемо молодій леді виявити, чого ж все-таки не вистачає?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩