Ви уявляєте? Не можу виштовхати дружину на роботу після закінчення декретної відпустки! Заявила, що їй потрібно трохи відпочити, зайнятися собою, а вже потім думати про роботу. Весь вільний час дружина їздить по магазинах, накупила собі купу нових речей, сумочок і косметики! Гроші у нас є, але я не розумію, чому дружина повинна не працювати, коли дітей немає цілий день вдома? Так ще трохи – перетвориться в справжню квочку, а мені заспана курка не потрібна

 

Ви уявляєте? Не можу виштовхати дружину на роботу після закінчення декретної відпустки! Заявила, що їй потрібно трохи відпочити, зайнятися собою, а вже потім думати про роботу. Весь вільний час дружина їздить по магазинах, накупила собі купу нових речей, сумочок і косметики!

Я підприємець, дружина в декретній відпустці з третьою дитиною, синочку якраз виповнилося три роки.

Старші наші діти вже школярі, і недавно молодшого сина оформили в дитячий садок, а дружина мені сказала, що втомилася від дітей.

Я думав, що тепер Дарина вийде на роботу, але вона все тягнула з цим, а недавно заявила, що їй потрібно трохи відпочити, зайнятися собою, а вже потім думати про роботу. Весь вільний час дружина їздить по магазинах, накупила собі купу нових речей, сумочок і косметики.

Я вирішив, що вона оновлює свій гардероб перед виходом на колишнє місце роботи, але помилився. Гроші у нас є, але я не розумію, чому дружина повинна не працювати, коли дітей немає цілий день вдома?

Вже і старший син запитав одного разу: «Мама, а чому всі працюють, а ти ні?» Дружина образилася, зваливши все на мене, ніби це я налаштовую дітей проти неї і не ціную те, що вона народила мені трьох дітей і має повне право не працювати.

Тоді я запропонував допомагати мені у бізнесі, все-таки і мені буде легше, та й навіщо довіряти роботу чужій людині, якщо у дружини юридична освіта. Але вона знову відмовилася, сказала, що діти приходять зі школи, їх і погодувати треба, і уроки допомогти зробити.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩