Наче коняка, тягну вже більше як півроку родину дочки в той час, як зять не працює. Вважає, що не для того він здобув вищу освіту, щоб працювати, де попало і ким попало. Так, розумію, він потрапив в аварію, але у нього вже все нормально, міг би вже йти на роботу, утримувати сам свою родину. А то сіли мені на голову. Я вже на зятя дивитися не можу. Ще й дочка рохля, знайшла непонятно що собі в чоловіки

 

Наче коняка, тягну вже більше як півроку родину дочки в той час, як зять не працює.

Вважає, що не для того він здобув вищу освіту, щоб працювати, де попало і ким попало. Так, розумію, він потрапив в аварію, але у нього вже все нормально, міг би вже йти на роботу, утримувати сам свою родину. А то сіли мені на голову!

Мій зять, якому 25 років, не працює ось уже 9 місяців! Він потрапив в аварію на машині, машину намагався відновити, але не вийшло, занадто багато було потрібно на це коштів, в результаті він продав її дуже дешево.

Робота його передбачала наявність особистого автомобіля, без своєї машини йому довелося звільнитися.

Відтоді він був на кількох співбесідах, але результат завжди однаковий – він нікому не підійшов, в одному місці, правда, його взяли на тиждень, але в потім залишили іншого.

Зять мій хлопець скромний, тихий, спокійний, робить все повільно. Швидше за все, він просто обмірковує свої дії, але повільні люди нікому мабуть, не потрібні. Хоча, я вважаю, і планку він свою завищив також.

Вважає, що не для того він здобув вищу освіту, щоб працювати, де попало і ким попало.

Коли заходить розмова про те, що треба знизити планку і тоді, можливо, щось можна для себе знайти, він говорить, що всі ми йому вже набридли. А сидіти без грошей йому, мабуть, не набридло! Його батьки йому грошей не дають, а от ми допомагаємо, як батьки нашої дочки, і у нас вже склалося таке враження, що зять вже задовольняється малим і особливо не заморочується з приводу, як знайти роботу. Уже кілька місяців говорить що, в крайньому випадку, піде вантажником, і… не йде, тільки слова на вітер.

Дочка на нього вплинути не може, у них доходить до сварки, в результаті він їде до матері (батько на будівництві, далеко від дому). Вони, звичайно, теж його корять, але віз і нині там. Плюс до всього дочка чекає дитину. І як вони далі будуть жити – страшно подумати! Хтось каже – не допомагайте, нехай самі. Але що за мужик, який створив сім’ю, а прогодувати її не може? І як він збирається жити далі? Я вже по ночах спати не можу.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩