Рано вранці в нашій квартирі пролунав дзвінок. Дзвонив син: — Тато … Мама померла! — Синку, заспокойся, де ти зараз?

 

Рано вранці в нашій квартирі пролунав дзвінок. Дзвонив син:

— Тато … Мама померла!

— Синку, заспокойся, де ти зараз?

— Тату, я на нашій старій квартирі. Ти під’їжджай сюди, я поки прогуляюсь, набери мене коли приїдеш. Сон як рукою зняло. Ми вже багато років не живемо з дружиною, більш того, ми давно розлучені, а я живу з іншою жінкою. Але все одно, ця звістка, здавалося б логічне завершення її життя, вибило мене з колії. Перед очима почали спливати картинки минулого життя.

З колишньою дружиною ми були ровесниками, одружилися коли нам було по 20 років, відразу ж народили сина. Якийсь час я наш шлюб вважав ідеальним, дуже любив дружину і сина. Влаштувався на роботу вахтами, щоб більше приносити грошей в будинок, дати синові освіту, а дружині гідне життя. Щоб ні в чому не знала потреби, не могла дорікнути мені і ніколи не пошкодувала, що пов’язала своє життя зі мною. Так просто хотів щоб моя сім’я мною пишалася.

Дружина (звали її Карина) завжди любила галасливі компанії, та й познайомилися ми в одній з них на чиємусь дні народження. Коли я почав виїжджати на вахти, перший час Карина поводилася гідно, чекала мене, дбала про сина і вела господарство. Але пройшов більше як рік і після повернення додому я почав помічати що Карина випиває. Спочатку це були, здавалося б, безневинні вечори. Карина говорила що їй сумно самій, попри те що у неї був на руках маленький син.

— Карина, ну як тобі може бути нудно? Деякі взагалі не встигають і не справляються з дитиною на руках. Подивися, у тебе все є, якщо щось потрібно ти скажи я обов’язково куплю. Хочеш комп’ютер купимо? Буде тобі розвага.

— Міша, справа не в тому, що не маю чим зайнятися, просто мені дуже самотньо, тебе ніколи немає поруч з 12 місяців 6 ти проводиш далеко від дому. Розмова не привела ні до чого. Далі стало тільки гірше. Приїжджаючи з вахти я вже не помічав радості в очах Карини. У квартирі оселився стійкий запах перегару і сигаретного диму. Сина довелося залишати бабусі, поки я знаходився на роботі. Дружина, відчувши свободу, перестала приховувати свої згубні звички, і в один в прекрасний день, повернувшись додому я застав її в компанії п’яних чоловіків. Вони розпивали алкоголь прямо у нас вдома, де панував неймовірний бардак: Підлога була просто усіяна недопалками, а попіл намертво прилип до липких калюж алкоголю пролитого на підлогу. Вирішивши для себе, що боротися з її згубними звичками більше немає сенсу, я подав на розлучення і на позбавлення дружини батьківських прав. Так я став вільним батьком — одинаком. Але, Карину не випускав з поля зору. Чим міг допомагав. Якимось чином вона позбулася упорядкованої квартири і переїхала в дерев’яний будинок з пічним опаленням і без каналізації. На свої гроші я купував дрова, колов їх і укладав в сарай.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩