Я вийшла заміж за кохану людину, проте я дізналася правду про нього після 3 місяців спільного життя

 

Ми відгуляли розкішне весілля, були надзвичайно щасливими. Жили у чоловіка. На закупити впродовж місяця я ходила сама, після роботи (витрачала свої гроші). Коли прийшли квитанції на оплату комунальних послуг, вирішила показати їх своєму чоловіку, адже у самої грошей зовсім не залишилося. Він сказав, що не буде давати мені постійно гроші. Через певний час я дізналася, що справа була зовсім не у чоловікові, а у моїй свекрусі.

Одружилися ми 3 місяці тому. Сергій дуже чуйний та добрий хлопець, проте ми ніколи не обговорювали сімейного бюджету. Жили нормально, ні в чому собі не відмовляли, кожен витрачав свої гроші так, як хотів. А квартира дісталася Сергію від бабусі.

Я, як господиня, вирішила турбуватися про комфорт, тому заповнила холодильник, запаслася побутовою хімією і всім необхідним для дому. У магазин ми ходили разом, проте оплачувала все я.

Це стало нормою, що у сім’ю продукти приносила я. Так хотіла і чекала, аби Сергій оцінив мої старання та турботу. У момент, коли почали надходити квитанції для оплати комунальних послуг, я відразу підсумувала усі цифри та показала чоловікові, але він відмовився оплачувати рахунки.

— «Сергію, я цілий місяць купувала продукти, тому вже не маю зарплати» — сказала я.

— «Яке нема зарплати вже? Те, що ти купувала коштує маленьких грошей» — відповів Сергій.

Я була шокована такою відповіддю, але не розгубилася і відкрила мобільний додаток банку, показала виписки витрат у продуктових магазинах. Сергій здивувався, бо ніколи сам не купував нічого, за нього це робила мама.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩