У важкий момент в житті, коли молодшій дочці виповнився рочок, а свекруха захворіла, і їй був потрібний догляд, я дізналася що мій Володя, якому, до речі, вже 53 роки, завів собі на роботі молоденьку “розвагу”. Я і раніше це помічала, але чоловік вперто заперечував, списуючи на свій вік. Та я зуміла розсекретити голубків

 

Хотілося поділитися і почути пораду. Ми з Володею прожили майже 19 років разом. Є двоє дітей, одній дочці шістнадцять, а інший всього рочок. І ось недавно я дізналася, що у чоловіка є коханка.

Почну з того що Володі 53 роки, а мені 37 і я ніколи б не могла подумати, що він так вчинить. Я займалася вихованням дітей, а тут ще його мама сильно прихворіла. Живе вона з молодшим братом, але самі розумієте, як чоловік з цим справляється, мама у дуже важкому стані, тому часто ходила до неї, то прибрати, то їсти зварити. Весь день розписаний, відпочивати ніколи.

І ось я дізнаюся, що мій Володя не просто затримується на роботі, а знайшов собі молоденьку “розвагу”. Я і раніше це помічала і викликала його на розмову. Але Володя вперто заперечував, списуючи на свій вік. Коли хотіла подивитися телефон, він вирвав його з моїх рук і казав, щоб я не дуріла на старість зі своїми ревнощами, а вже на другий день його бачили з цею дівицею в машині. Я не витримала і зробила роздруківку його дзвінків, а потім зателефонувала на найбільш набраний ним номер. Звичайно, відповів жіночий голос.

Я себе не стала розкривати і вирішила поговорити спершу з Володею. Він зізнався. Але сказав, що я повинна дати йому подумати і попрощатися з нею особисто. Що могла б ще дати йому трохи погуляти, і він би сам повернувся.

Як боляче це було чути. За ним і раніше був гріх, коли народилася старша дочка, а тепер і з молодшою. Хоч як би вмовляла його з донькою він стоїть на своєму, що хоче бачити цю жінку і ми йому не указ. Ця жінка моя ровесниця, у неї чоловік і дитина. Тільки чоловік начебто вже четвертий. І їй все одно, якщо він дізнається.

Місяць вже живу як на каруселі. Біль і образа. Ми познайомилися, коли я була ще зовсім молодесенька. Батьки були здивовані, коли почули, що ми збираємось одружитися, але я була зразковою дівчиною і ми просто з ним спілкувалися. Він обожнював мене, шукав зустрічей і готовий був приїхати за десятки кілометрів, хоч на п’ять хвилин.

До мене він був одружений. Але, як кажуть, не зійшлись характерами. Коли ми стали жити разом він став іншим. Увага до мене зникла, в домі, як від чоловіка, толку було мало. Зараз ми живемо в квартирі, яка знаходиться в кредиті. Вона оформлена на мене. Платити трохи. Але декретні мені скоро виплачувати перестануть, а садок ще не дали. Вся надія на нього.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩