Батько в останній момент відмовився оплачувати весілля своєї дочки! Звучить жaxливо, але я згоден з ним на всі 100%…

Вітчим прийняв свою пасербицю в якості рідної дочки, підтримуючи її емоційно, психологічно і фінансово. Як тільки їй була потрібна допомога, вітчим негайно вирішував всі проблеми! Але ось одного разу чоловіку увірвався терпець. ‘Моя дочка повинна була вийти заміж 3 листопада цього року.

Підготовка до церемонії відняла вже величезну кількість часу. Я не одружений на матері своєї падчерки, але ми живемо разом майже 10 років. У минулому році моя дочка закінчила університет. Я оплачував все її навчання. Вона не працювала, і жила з нами всі ці роки, поки вчилася.

Більше того, я купив їй машину, щоб вона не турбувалася щодо того, як добиратися до університету. Час від часу в її житті з’являвся біологічний батько, з яким вона проводила певну кількість часу. Він не вніс ні цента в її навчання чи повсякденні витрати, але дочка продовжувала його любити. На весілля було вирішено запросити максимум 250 осіб. Я віддав своїй дружині і падчерці список з 20 осіб, яких я хотів би бачити на цьому весіллі. Мої рідні запевнили мене, що вони про все подбають.

За кілька днів до весілля, я зустрів одного зі своїх друзів, який був в цьому списку. Я запитав його, чи прийде він на весілля, але друг відповів, що він не отримував ніякого запрошення.

Через кілька днів я дізнався, що в остаточний список з 250 гостей не було внесено жодного імені з мого списку. Це був справжній плювок мені обличчя. Але добив мене абсолютно інший факт. Повернувшись ввечері з роботи, я побачив у себе вдома майбутнього зятя і члeнів його сім’ї. Це було щось на зразок невеликого знайомства. Знаєте, що мене вивело з себе? Вони не попередили мене про цю вечерю, а вся увага була спрямована на рідного батька моєї пасербиці.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩